Навиваме за Македонија – Левица со поддршка од трибините

Македонија периодов е една од трите земји – домаќини на Европското првенство во ракомет за жени. ,Ја искористивме оваа извонредна

Read more

Левица: Ова е само нов почеток за Лазаров – даваме поддршка со верба дека ќе донесе уште многу радост за Македонија

Соопштение на Левица – Сектор спорт Величествено испраќање на величествениот Кирил Лазаров. Кире Лазаров е жива легенда на македонскиот спорт,

Read more